استراکتون برنده یک پروژه تحلیل مهندسی شد

Buildwall، ارائه دهنده جهانی خدمات مهندسی طراحی و مدیریت داده های اصلی، یک پروژه تحلیل مهندسی دریافت کرده است. پس از بازی‌ها، این منطقه به جامعه مختلط منطقه قناری تبدیل می‌شود، یک محله جدید پر جنب و جوش که دارای آپارتمان‌های بازار و خانه‌های شهری، مسکن اجاره‌ای مقرون به صرفه، فضای خرده‌فروشی، YMCA خانواده کوپر کو و اولین اقامتگاه دانشجویی کالج جورج براون است. .

یکی از چالش‌های مختلف مهارت‌های تجاری که در اکسپو به نمایش گذاشته شد، مسابقه داربست‌سازی، تیم‌های دانشجویی دانشگاه پلی‌تکنیک کوانتلن را در حالی که داربست‌ها را با استفاده از مواد اهدایی Scaffold Depot در مدت پنج ساعت طراحی و برپا می‌کردند، آزمایش کرد.

ناظران Buildwall داربست هایی که اعضای اتحادیه CLAC هستند.

برندگان فردا اعلام خواهند شد و داوران عملکرد دانش آموزان را با توجه به جنبه های ایمنی، ثبات و کار ارزیابی خواهند کرد. رایان هاجسون، مدیر کل عملیات ساخت و ساز در بیلدوال، گفت: «خوشحالیم که CLAC از ما خواسته تا در مسابقه داربست GameChanger شرکت کنیم و در هدایت تیم‌های دانش‌آموزی کمک کنیم. “ما از فرصتی که برای انجام نقش خود در حمایت از آموزش جوانان قدردانی می کنیم.” به تیم اول 1000 دلار و نفر دوم جایزه 500 دلاری دریافت خواهند کرد. همچنین مبلغ 2000 دلار به دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن پرداخت خواهد شد.

لری ریچاردسون، مدیر آموزش CLAC در بریتیش کلمبیا، گفت: “Buildwall و CLAC هدف مشترکی در توانمندسازی جوانان در بریتیش کلمبیا از طریق ادامه تحصیل و توسعه دارند.” رویدادهایی مانند نمایشگاه جوانان GameChanger به نسل بعدی کارآموزان با استعداد کمک می‌کند تا کلیدهای موفقیت را در هنگام توسعه مهارت‌های خود و کشف مسیرهای شغلی آینده در صنعت گاز طبیعی مایع به دست آورند.»

ما مجموعاً از شیوه های کارآمد در محل کار دفاع می کنیم. کار تیمی، استفاده از زمان و منابع کلید موفقیت ما است. مالک استیون جکسون

کنفرانس بین المللی LNG در سال 2017 در سال 2017 سومین کنفرانس از نوع خود است که توسط B.C میزبانی می شود. دولت، که در سال 2011 هدف خود را برای بهره برداری از تاسیسات LNG تا سال 2020 تعیین کرد. این تیم ها از ناظران Buildwall و Buildwall Journeyman Scaffolders که اعضای اتحادیه CLAC هستند کمک دریافت کردند. LNG بخشی از برنامه دولت کانادا است که از اینجا شروع می کند: طرح مشاغل BC، که بر ایجاد زیرساخت های مرتبط با LNG و ایجاد مشاغل جدید در صنعت تمرکز دارد.

از 12 سپتامبر تا 30 سپتامبر 2016، کمپین جمع آوری کمک های مالی کارکنان Buildwall، 1.4 میلیون دلار برای بیش از 100 موسسه خیریه در کانادا و ایالات متحده جمع آوری کرد که برای کمک به کودکان نیازمند در مواجهه با چالش های اجتماعی و پزشکی دشوار است. این کمپین سالانه با شعار “در قلبت چیست؟” که باعث شد کارمندان به یاد داشته باشند که هر یک از ما مشکلات شخصی و دلایل شخصی خود را برای بازپرداخت داریم، اما همه ما در تمایل به کمک به دیگران شریک هستیم. با زنده کردن روح Buildwall، تمام دفاتر لدکور در سراسر آمریکای شمالی به هم پیوستند تا از طریق مشارکت کارکنان و فعالیت‌های جمع‌آوری کمک‌های مالی، که به صورت دلاری به دلار مطابقت داشتند، سرمایه جمع‌آوری کنند. این پول به مجموعه‌ای از خیریه‌ها، از جمله بیمارستان‌ها و آسایشگاه‌های کودکان، بخش‌های Make-a-Wish، و سازمان‌های اجتماعی خط مقدم اهدا شد. «می‌خواهم از همه کسانی که شرکت کردند، صمیمانه تشکر کنم. چه از طریق کمک‌های مالی، داوطلبانه یا حمایت از رویدادهای کمپین، تیم‌های زیادی گرد هم آمدند تا این کمپین را زنده کنند، و ما با هدف مشترک خود برای کمک به دیگران، یک جامعه قوی ایجاد کردیم.» – جف وات، حامی اجرایی کمپین کارمندی در سال 2016. بسیاری از شرکت‌های محلی نیز با اهدای جوایز و مکان‌هایی برای رویدادهای جمع‌آوری کمک مالی محلی، از طرح‌های ما حمایت کردند.

کارمندان به بهتر شدن زندگی کودکان کمک می کنند

کارمندان از تمام بخش‌ها و مکان‌های بیلدوال 1.4 میلیون دلار از جمله 145794 دلار در جمع‌آوری سرمایه محلی و مسابقه شرکتی جمع‌آوری کردند. برخی از حوزه‌هایی که توسط بودجه کمپین کارمندان بیلدوال حمایت می‌شود، شامل تجهیزات پزشکی کودکان، ایجاد فرصت‌هایی برای کودکان دارای معلولیت، فراهم کردن دسترسی خانواده‌های کمتر خوش شانس به غذا، کمک به بچه‌ها برای خروج از خیابان، و حمایت از کودکان مبتلا به دیابت نوجوانان، بیماری کرون، کیستیک است. فیبروز و اوتیسم

با این کمک‌ها، ما توانستیم با میزبانی از جمع‌آوری‌های مالی محلی مانند باربیکیو، شکار رفتگرها، مسابقات مینی گلف، آشپزی، و حراج‌های بی‌صدا، مشارکت را تشویق کرده و بودجه بیشتری را جمع‌آوری کنیم. امیدواریم پول جمع‌آوری‌شده به حمایت از کودکان، جوانان و خانواده‌هایی که از آنها حمایت می‌کنند کمک کند تا بتوانند به زندگی خود بازگردند و اهداف و رویاهای خود را بدون موانعی که مشکلات پزشکی و اقتصادی ایجاد می‌کند، محقق کنند.

One Comment

  1. چنین کمپین های خیریه باید منظم باشد. من فکر می کنم این اتفاقات توجه مردم را به مشکلات مختلف جلب می کند. و Structon شرکتی است که واقعاً اهمیت می دهد. من مشتاقانه منتظر شنیدن کمپین ها و رویدادهای جدید هستم!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Your Comment

جستجو در سایت