فرمت متن

این پروژه خیره کننده که توسط Buildwall ساخته شده است شامل ساخت هفت ساختمان جدید متوسط ​​در سایت West Don Lands به مساحت 35 هکتار است. پس از بازی‌ها، این منطقه به جامعه مختلط منطقه قناری تبدیل می‌شود، یک محله جدید پر جنب و جوش که دارای آپارتمان‌های بازار و خانه‌های شهری، مسکن اجاره‌ای مقرون به صرفه، فضای خرده‌فروشی، YMCA خانواده کوپر کو و اولین اقامتگاه دانشجویی کالج جورج براون است. .

یکی از چالش‌های مختلف مهارت‌های تجاری که در اکسپو به نمایش گذاشته شد، مسابقه داربست‌سازی، تیم‌های دانشجویی دانشگاه پلی‌تکنیک کوانتلن را در حالی که داربست‌ها را با استفاده از مواد اهدایی Scaffold Depot در مدت پنج ساعت طراحی و برپا می‌کردند، آزمایش کرد.

2 Comments

  1. استراکتون چه کار بزرگی انجام می دهد! به جز خدمات عالی خود، موقعیت اجتماعی فعالی دارند و به کودکان کمک می کنند! من از چنین سبک زندگی و نگرش به کار قدردانی می کنم. امیدوارم هر چه بیشتر مراسم خیریه برگزار کنند و از جوانان ما حمایت کنند.

    1. من کاملا با شما موافقم! من استراکتون را به عنوان یک شرکت ساختمانی بزرگ می شناسم. و اکنون من از تجربه خیریه آنها شگفت زده شدم! من – به عنوان یک مشتری معمولی – بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم. متشکرم!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Your Comment

جستجو در سایت